logo      Školní nábytek   

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

GAMBERO s.r.o.
Akademika Heyrovského 1178
500 03 Hradec Králové
tel: +420 728 499 077
tel: +420 608 626 611
info@gambero.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Kde jste se o nás dozvěděli?

Z internetuZ internetu 39% Z katalogu, letákuZ katalogu, letáku 53% Od známýchOd známých 4% NáhodouNáhodou 4%

OBCHODNÍ PODMÍNKY

TERMÍN DODÁNÍ ZBOŽÍ

  • Termín dodání zboží začíná běžet dnem obdržení objednávky, která obsahuje kompletní informace, potřebné k řádnému vyrobení nábytku. Obvyklá doba dodání je 3 až 4 týdny, v období konce roku a školních prázdnin se vzhledem ke zvýšené poptávce může prodloužit na 6 až 8 týdnů. Pokud hrozí nedodržení termínu dodání nábytku z různých důvodů, je zákazník včas informován a požádán o odsouhlasení náhradního termínu dodání zboží.

 

ZPŮSOB DODÁNÍ ZBOŽÍ ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

  • Zákazník je informován dispečerem telefonicky o dni, čase a způsobu dodání nábytku několik dnů předem.
  • Doprava je většinou zajištěna vlastními vozy nebo kurýrní službou (PPL,DL). Jako prodejci si však vyhrazujeme měnit způsob dopravy podle množství a charakteru zboží.
  • Spolu se zbožím obdrží zákazník také dokumenty, sloužící jako daňový doklad a dodací list. Jejich podpisem stvrzuje fyzické obdržení objednaného zboží. Proto doporučujeme jeho pečlivé přebrání. Zjistí - li zákazník závadu, doporučujeme nahlásit závadu do 24 hodin od obdržení zboží. Pokud tak neučiní, nemusí být na případnou reklamaci brán zřetel.

 

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

  • Přestože veškeré zboží vyrábíme a upravujeme přímo na objednávku zákazníka, je možné po vzájemné dohodě většinu nepoužitého a nepoškozeného zboží ve 14 denní lhůtě vrátit na vlastní náklady na adresu výroby. Zákazník je povinen uhradit vícenáklady na výrobu a dopravu ve výši 25% z ceny vráceného zboží.

 

ZPŮSOB UČTOVÁNÍ DOPRAVY A PLATBA ZBOŽÍ

  • Platba v hotovosti při dodání je podmínkou u soukromých osob a firem, státní a příspěvkové organizace mají možnost bezhotovostní platby se 14 denní splatností.
  • Při nákupu zboží v hodnotě do 5000 Kč bez DPH účtujeme  dopravné ve výši 300,-kč.
  • Při objednávce nad 5000 Kč bez DPH je doprava po celé ČR zdarma.

 

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

  • Dopravou na místo určení je myšleno doručení zboží pouze před objekt se zohledněním možnosti příjezdu vozidla k objektu. Jelikož řidič jezdí většinou bez závozníka, není v jeho silách stěhovat zboží po objektu.
  • Nábytek máte od nás v ceně smontovaný, jediný příplatek tak můžete zvolit pro stěhování - 50 kč za každý kus nábytku. Toto je nutné uvést do objednávky nebo sdělit dispečerovi při dohodě o termínu dodání.

 

Yzk2O